Swen, intressant teori. Rymdvarelser har beamat upp Zäta och ersatt honom med en alien.... Det krävs vedergällning, vi skickar ut en patrull" Take me to your leader!". Faktiskt kan en del av den ofrivilliga låsningen ligga i att fixstjärnan inte har lyckats producera så mycket poäng. När Zäta målar kanske korken går ur flaskan.. aliens är besegrade..
Rip Kirby: Alltså jag skiter fullständigt i det där gamla snacket om "själlöshet" eller att "arenan ska liga i Timrå" bara för att ..Ja för det är historia eller nått? Alltså intressant det här ändå. Jag hör ofta väldigt starka ... | Läs mer
Faktiskt kan en del av den ofrivilliga låsningen ligga i att fixstjärnan inte har lyckats producera så mycket poäng. När Zäta målar kanske korken går ur flaskan.. aliens är besegrade..