Labban: Skulle nästan sträcka det så långt att han inte är en coach överhuvudtaget. Haft turen två år i allsvenskan när han haft ett lag övermäktiga sina motståndare med individualism som varit övermäktiga sina motståndare. Odugligare tränare får man leta efter, men när vi skriver såhär så upplevs det som hot så vi undviker det.
Labban: Denna match är resultatet av att vi gått kort med backar, det är ledningens ansvar. Matchen är likadan som i söndags. Jag har noll förtroende för coacherna.
Montén Python: Lilja har skjutit totalt 8 (åtta) skott på mål. På 26 matcher. Dvs, nästan ett skott på mål var tredje match. Att han fortfarande är kvar är pinsamt. Det där treårskontraktet måste avslutas igår.