Sputnik: Nä idag får vi det svårt. Växjö vill inte förlora igen. Dom har en pinne på 2 matcher. Förlust o krisstämpeln börjar lysa så smått… det kommer dom att göra allt för att släcka.
Olli Hahl: Ja det känns läbbigt detta. Kan vi hoppas på hemmapremiärsnerver från Växjös håll, med Hallams hyllningar och all press det innebär? Det är väl det som kan bli vår räddning i så fall. Jag tror på ett desperat Lajkers som lär vara tunga att möta i allafall.
Montén Python: Fattar inte diskussionen härinne och är eg ointresserad. Heffners kommer in och kidnappar trådar igen. Två yngre i Timrå IK får f.n. inte plats i A-laget, den ena lånas ut för att få känna på lite hetluft (är således ff ... | Läs mer