Olli Nomadinen : Verkligen. Tur för Mitell att han inte står i vårat bås för då hade de kokat i skall'n och skummat fradga ur mungiporna. Såg 2-3 klipp på det som fick Nikla Ickehård o Mitell att gå i taket och visst, det var en billig och en felaktig utvisning men vi har väl åkt på ca 10 liknande och inte fått mer än 2-3 billiga/felaktiga med oss.
Kollar man runt gör vi en bra silly - hittills. Som exempel plockar Färjestad in en slovak som knappt var topp 50 i inhemska poängligan, Djurgården sägs värva hem Hank the Tank occh Växjö ersätter McLaughlin med Mäntykivi. Vidare har ... | Läs mer
Såg 2-3 klipp på det som fick Nikla Ickehård o Mitell att gå i taket och visst, det var en billig och en felaktig utvisning men vi har väl åkt på ca 10 liknande och inte fått mer än 2-3 billiga/felaktiga med oss.