Mappe: har bara sett highlights än men nog fan kändes det som att igår var det "the real Timrå just stod up". Visst vi har skramlat ihop en helt ok poängskörd hittills men nog var det väl lite mer av denna varan vi hoppades på när alla hemvändarna började ramla in under sommaren.
Älskar även att Lander är lite grinig och ger rögles 4-2 skytt en liten tryckare när han står och firar.
Har Hartmann verkligen hunnit gå igenom hjärntrappan redan eller hade han inte hjärnskakning? Jag vill ju gärna att vi är rädd om vår dyrgripar och inte chansar med dem om de är skadade.
Några här inne verkar vara mer upprörda över Stadins situation än vad Stadin själv är. Utgår man från vad han säger i ST idag lägger han ingen skuld på klubben (förutsatt att citatet är korrekt):
"– Det är inte så mycket man kan göra. ... | Läs mer