Fattar. Trist att hamna lite off. Funderar själv på att följa mitt eget tips, då man bor ca tre minuter ifrån. Dock helt utarbetad, så tveksamt om man fixar det. Lär visa sig.
Timrå Isstadion: Har Lärkan i gamla stan slutat varit ett ”Sundsvallshak”? När jag bodde där 2019 var vi ett stort Timrågäng som såg majoriteten av alla matcher där, även giffers. De hade de fan Sundsvallsöl och grejer.
Kanske blev någon annan sportbar istället för lärkan efter att jag flyttat ifs, men vill tro att det fortfarande var ett tillhåll för medelpadare i exil.
Tallnäs: Härligt att läsa. Det har ju spekulerats att eftersom EP40 har hus i/vill bo i Sthlm så skulle han hellre spela för något lag där om han avslutar i SHL....Detta dementerar ju det hela. Finns bara ett svenskt lag för Elias :-)