OlliJanne: Känns som vi är många som kan enas att problemet inte är EAs existens. Problemet är ”INGA PENGAR, BLIR JUST NU EN BACK FRÅN WISH” samtidigt som man förlängt med Lundin + EA, hintat om mer tid till OJ+Värmhed i en redan rätt stjärnspäckad forwardsuppsättning.
Känns jobbigt att dom säsongerna då vi potentiellt kunnat vinna något är förbi. 22/23, 23/24, 24/25 skulle ha förvaltats bättre. Nu vart det bara några fina tabellplaceringar och 3 raka slutspelsuttåg. Hemvändarna hade nog hoppats på ... | Läs mer
Problemet är ”INGA PENGAR, BLIR JUST NU EN BACK FRÅN WISH” samtidigt som man förlängt med Lundin + EA, hintat om mer tid till OJ+Värmhed i en redan rätt stjärnspäckad forwardsuppsättning.
Oj juste, även tappat Stenqvist och ev. Eronen.