OlliJanne: Ja, den är lika meningslös som en demokrati som förhållandevis få använder sig av. Som tur är har ingen fått sin vilja igenom genom hot, det är ett fåtal pappskallar (möjligen desperata) som försökte utan framgång. En parantes i den här historien.
JonteD: Älskar engagemanget. Det är fint hur vi alltid löser komplexa föreningsfrågor med CAPS LOCK och utropstecken.
Jag tycker vi tillsätter en ny styrelse bestående av några från kommentarsfältet. Vi kan ta besluten mellan periodpauserna och finansiera allt med swish och kaffe i pausen.
Som tur är har ingen fått sin vilja igenom genom hot, det är ett fåtal pappskallar (möjligen desperata) som försökte utan framgång. En parantes i den här historien.