Sputnik: Håller med dig i allt. Sedan bör Lyttinen, Tim E och Per S producera en del, både Lyttinen och Per S, fick spela en hel del i fjol, vilket gjorde att dom inte orkade producera så mycket framåt. Med tre jämna backpar, kommer alla att lyfta sig en klass.
Patrick Polly: ”För egen del så är jag negativ till de förändringar som vi gjort på backsidan. Jag hade förväntat mig betydligt mer med tanke på de pengar vi frigjort genom att släppa 4 finnar + Hållander.”
Håller med dig i allt. Sedan bör Lyttinen, Tim E och Per S producera en del, både Lyttinen och Per S, fick spela en hel del i fjol, vilket gjorde att dom inte orkade producera så mycket framåt. Med tre jämna backpar, kommer alla att lyfta sig en klass.