Smetovish: Timrå hej är ju en klassisk låt med lokal anknytning som många har påpekat redan. Dock tycker jag att det blir lite nedtempo och man går ner i varv när man är uppe i varv efter rocken när Timrå kommer in. Det är riktigt mäktigt och tungt det introt. Lyssna här:
Smörgåsen : Håller med, rättning i ledet nu för fan. Lite rim och reson tack, JJ är väl sett över flera säsonger nu en av SHL:s mest utpräglade 1:e målvakter. Men det är typiskt HS, guldfisk-minnet. Ett par matchers svacka så är han instabil och ett såll. En målvakt man inte vinner med. Bullshit
www.youtube.com/watch?v=Y6SHaddQfvc
Hade som sagt önskat en fortsättning av rocklåten eller något liknande där man klappar. Men Timrå hej får vara kvar det har jag inget emot.