{9908}: Att vi får press på oss i tredje, beror ju på att vi ska spela av matchen. Sluta med det och fortsätt att spela ett kontrollerat anfallsspel som vi är så bra på, se till att få tid i deras zon.
solbacken: Tror nog det är lite för mycket begärt av ett lag med 2 raka torsk, och den sista torsken var en katastrofinsats. Lägg till en rejäl utskällning på det och sista matchen innan uppehåll inför hemmapublik mot regerande mästarna.
Tycker inte det är konstigt att man fokuserar på att vårda det man har.
Men tycker det är konstigt att individer tar så märkliga beslut med lite tid kvar, när vi kontrollerat perioden utmärkt i 16-17 minuter. Nerver antar jag.
Först blir man deprimerad när man får läsa om årets siffror. Fast när jag tänker på vart föreningen var för tio år sedan så tycker jag nog att det har gjorts en jäkla resa! Så lite glad kan man nog vara ändå.
Att vi får press på oss i tredje, beror ju på att vi ska spela av matchen. Sluta med det och fortsätt att spela ett kontrollerat anfallsspel som vi är så bra på, se till att få tid i deras zon.