The great one: vi skulle ta kliv och etablera oss som (minst) ett mittenlag i år med ante karlsson och hemvändarna men vi uppträder fortfarande som en jävla bonnklubb. Den här säsongen, om vi klarar oss kvar är ett förlorat år.
Vad säger dom i styrelsen när dom ser intervju efter intervju med ante där han bara står och totalt skiter i ALLT?
{297}: men sen ta ST de törs ju inte skriva ett enda kritiskt inslag om hur det ser ut . Hållandes dahlen lander Pettersson verkar få underprestera varje kväll. I andra klubbar då får man utstå kritik när man inte leverera. Men våra spelare de stryks medhårs hela tiden.
Alla till Ladan i morgon! Nu sluter vi upp oavsett hur besviken man är på vissa individer och på Nubben och hans tvivelaktiga ”livstidskontrakt” strösslade med guld och diamanter. Oavsett hur besviken vi är på Backlund, styrelse eller ... | Läs mer
Vad säger dom i styrelsen när dom ser intervju efter intervju med ante där han bara står och totalt skiter i ALLT?