Zäta75: Kan verkligen inte för mitt liv förstå det här skrikandet efter swishkampanjer. Var medlem och problemet är löst. Det är dessutom långsiktigt bra mycket rimligare då det är större chans att folk förnyar sitt medlemskap än att man ska swisha så fort det blir panik.
angeroath: Håller inte med dig. Det ena utesluter inte det andra. Givetvis ska man vara medlem. Men i specifika situationer bör man kunna ta till en swishkampanj om det gäller mycket eller är en unik möjlighet att få in en bra spelare.
Smörgåsen : Förstår inte alls alla klagosånger nu? Hartmann är 32, har inte tagit steg på väldigt länge. Spelar ofta högt i hierarkin men når knappt till 20p/säsong. Detta med en ganska saftig lön samt att vi får en övergångssumma. Det är bara tacka och ta emot denna deal.
Var medlem och problemet är löst.
Det är dessutom långsiktigt bra mycket rimligare då det är större chans att folk förnyar sitt medlemskap än att man ska swisha så fort det blir panik.