Smokey: En kort fråga. Är Lee Van Cleef med på T-shirten ?
Nomineringslistan är brokig och innehåller alltför många överviktiga män som sett sina bästa dagar.
För min del så tycker jag att Modesty Blaise borde få T-shirten. Få om någon supporter lägger så mycket tid och pengar på att påverka sin omgivning som hon. Vad vore Timrå IK utan ideela krafter som denna gråhåriga panter som varit med sedan Alfons Dahlin snörde på sig grillorna. Jag menar. Hur många av oss har egentligen knackat dörr och sålt signerade suspensoarer ?
Skulle inte förvåna mig om hon bildar bolag snart med egna designade skydd och etablerar ett TIK-000345782 i Montevideo.
När man kikar in här så undrar man om det blivit ett forum för talangutveckling etc där bandaren går på repeat. Diskussionen är rätt tradig nu, där det verkar endast handla om att ha rätt och bräka sig i sin egen förträfflighet.
Nomineringslistan är brokig och innehåller alltför många överviktiga män som sett sina bästa dagar.
För min del så tycker jag att Modesty Blaise borde få T-shirten.
Få om någon supporter lägger så mycket tid och pengar på att påverka sin omgivning som hon. Vad vore Timrå IK utan ideela krafter som denna gråhåriga panter som varit med sedan Alfons Dahlin snörde på sig grillorna.
Jag menar. Hur många av oss har egentligen knackat dörr och sålt signerade suspensoarer ?
Skulle inte förvåna mig om hon bildar bolag snart med egna designade skydd och etablerar ett TIK-000345782 i Montevideo.