Helg Ernest: Men lugn nu..... varför denna överdrivna oro?... vi var extremt oroliga o negativa när värvningarna dök upp förra sommaren o sen vad som hände..... visst.... möjligt att laget inte blir lika bra som i fjol men slutspelslag har vi nog likförbannat ändå utan problem.
angeroath: jo, jag är inne på det också och därmed lite kluven. Den här defensiven blir supermysig om vi tar oss till slutspel. Men, vi ska ta oss dit också. Vilket jag är tveksam till efter matcherna mot Leksand och Malmö, där vi ser ... | Läs mer
Men lugn nu..... varför denna överdrivna oro?... vi var extremt oroliga o negativa när värvningarna dök upp förra sommaren o sen vad som hände..... visst.... möjligt att laget inte blir lika bra som i fjol men slutspelslag har vi nog likförbannat ändå utan problem.