The great one: Ja, men håller "lite" med Ante där. Risken att misslyckas är alldeles för stor. Visst han gjorde ett snyggt mål, men risken var jättestor att det hade gått käpprätt åt helvete. Angående avslut, så kommer han i princip aldrig dit. Han transporterar pucken helt okej, se tappar han den 99 gånger av hundra. Tycker till och med Boyce har bättre smartness.
Meduza: äh! Han kom in bra hade tid och kände för att köra den där. Bättre förutsättningar får han inte. Hade han missat så hade det varit en miss av några tusen det gångna året.
Angående pucktappen så är det väl egentligen hans största problem? Spelet för ju varje gång…
Vi märkte jättetydligt igår att Westfält försvann mer eller mindre i sin centerposition. Vi kommer få ut mer av honom på kanten. Vad hade Levinsson igår? En kontrollerad ingång och två passningar på blad? Tappade puck hela tiden. ... | Läs mer
Angående avslut, så kommer han i princip aldrig dit. Han transporterar pucken helt okej, se tappar han den 99 gånger av hundra. Tycker till och med Boyce har bättre smartness.