Aljd: Det var det om man inte är nyanserad i sitt sätt att läsa allt som skrivs. Jag är också medlem i klubben sedan många år tillbaks & nu även i supporterklubben. Däremot har jag varit dålig på att använda min rösträtt & mitt deltagande vi medlemsmötena. Men jag förstår absolut vilken tyngd och utveckling vi skulle få om fler engagerade sig och tecknade medlemskapet i den förening vi håller varmast om hjärtat.
Zäta75: Ja här har det fan inte getts upp nån säsong! Maken till papp-psyken får man leta efter. Tror jag behöver en hs-paus nu, vi hörs till kvarten 👋
Jag är också medlem i klubben sedan många år tillbaks & nu även i supporterklubben. Däremot har jag varit dålig på att använda min rösträtt & mitt deltagande vi medlemsmötena.
Men jag förstår absolut vilken tyngd och utveckling vi skulle få om fler engagerade sig och tecknade medlemskapet i den förening vi håller varmast om hjärtat.