Kan alla kränkta personer i detta forum andas 3ggr? Saker är gjorda, saker har hanterats, saker ska hanteras. Allt rullar på, laget vi älskar vinner och ligger 4:a i tabellen. Kliv ur sandlådan och bete er som vuxna människor. Ta personligt ansvar, och sluta låt den negativa elden i er gödas av de som inte kan släppa saker, och gå vidare. Allt negativt som sker och sägs from nyss, ger bara negativa effekter och konsekvenser.
Underbar jävla hockeykväll igår! Var på social tillställning, men tack vare många års förfining av hockey-sneakiness lyckades jag hålla mig uppdaterad under matchen. Mest nöjd med ett väl tajmat toabesök där jag lyckades pricka in ... | Läs mer
Saker är gjorda, saker har hanterats, saker ska hanteras.
Allt rullar på, laget vi älskar vinner och ligger 4:a i tabellen.
Kliv ur sandlådan och bete er som vuxna människor. Ta personligt ansvar, och sluta låt den negativa elden i er gödas av de som inte kan släppa saker, och gå vidare.
Allt negativt som sker och sägs from nyss, ger bara negativa effekter och konsekvenser.
SNÄLLA!