Olli Hockeynen: Detta inlägg känns ju sådär. Är det inte ett fritt forum att skriva i? Alla har väl olika behov av att skriva olika mycket? Ser inte att hen skriver ngt negativt eller fel om Timrå.
KulltorpsOlli: hoppas vi gör fler mål än frölunda, då vinner vi matchen. Om vi vinner ikväll så har vi 2-1 i matcher, det är bra att ha 2-1 om vi förlorar på torsdag, för då blir det 2-2 totalt i matcher. Hoppas vi inte tar onödiga utvisningar för det är onödigt. Hoppas vi kan komma ut starkt, första målet är viktigt för annars gör frölunda första målet. Det är inte bra. Hoppas på HALLÅ ROGER!
Rip Kirby: Vet att endel hatar Karlstad och Färjestadsupporters här så jag skriver inte så ofta
Men idag hör jag undantag. Tänkte först berömma Timrå och Tommy för att fått ihop laget så bra och prestationen igår är det starkaste jag ... | Läs mer
Ser inte att hen skriver ngt negativt eller fel om Timrå.
Mm…..