Tom Topp: Jag tror inte att man ska fastna vid om tränare/sportchef är Brynäsare eller inte. Visst, det går bra nu med de vi har (utom special teams som Molin är ansvarig för). Men vi har rätt många år bakom oss med Brynäsare där det inte gått bra också. Sundlöv, Dackel & Sjödin bara för att nämna några som inte alltid lyckats lika bra.
Det viktigaste är att det är rätt person på rätt plats. Vare sig det handlar om tränare, sportchef eller styrelse. Inte om de är Brynäsare eller inte.
robban85: Vad är det som är osanning? Era äckliga supportrar hånar ju Stefan Liv, det blir liksom inte lägre än så. Vad gäller nissen som kallar sig CLUBEN så trollar han i alla böcker, tror de flesta är less på han.