1150x200-tiken-1123131_9RDMimFNOEHPEMC.png

Timrå IK

SHL · 600655 inlägg · 6212 ämnen

Inlägg: 2898027

Sv: Apropå nånting...
Huge: är inte du en sån som bruka tjuta när motståndare är inne i er bok o provocerar ? iaf hoppas såklart att vi klår modo vilket ni misslyckades med samt att spelare i brynäs if fortsätter hålla sig borta från att bli anmälda för sexual brott

Svarskommentarer

Sv: Apropå nånting...
SKRIDSKOSKENAN: " är inte du en sån som bruka tjuta när motståndare är inne i er bok o provocerar ?"

Inte alls, tvärtom. Har alltid gillat upplägget på HS där lite av poängen är att man kan hoppa mellan böckerna för att kunna diskutera/tjöta med andra lags supportrar.
Du själv verkar dock vara en person som tjuter när nån icketimråit kliver in för att retas lite om SCA-cupen, som svar på gnället härinne om CHL.
Självklart hoppas jag på att våra spelare håller sig borta från att bli anmälda för sexualbrott, liksom jag hoppas att ERA spelare också håller sig borta från att bli anmälda för sexualbrott.