Montén Python: i projected ? ja pallar inte sitta o räkna ihop den o det är ett rätt värdelöst mått . sen har ja ingen aning om vi ersätter deras poäng eller inte men de ja säger är att laget är byggt för att sprida ut poängen mer än att ha en skytteliga vinnare som står för en stor majoritet .
såg inte alls bra ut mot brynäs o rögle men såg bra ut mot växjö o fbk. väldigt svårt att sia om var denna grupps nivå kommer ligga med såna skillnader men spelar vi som vi gjorde ikväll kommer det vara långt ner.
sen får du vara hur ironisk du vill . försökte hålla en seriös diskussion
Synct: Ett tips till alla som eventuellt stör sig på någon person på forumet. Svara inte på inlägg från den personen, då lovar jag att saker lugnar sig.
För övrigt, lite väl mycket pajkastning här inne för stunden tycker jag. Läs ovan tips för trevligare forum!
Men jag ger mig i diskussionen nu. Det ser jättebra ut på isen. Helt klart. Knappt man saknar Hållander och Kapanen. 👍