Skön läsning från igår... vi borde alltså typ ligga på 13 eller 14 plats..egentligen, BARA de andra lagen skulle vara lite bättre och prestera som dom borde.. Men hoppet är det sista som överger oss, och snart är vi på kvalplats.. precis som vi borde.
Kan man överhuvudtaget hoppas på att lugga indianerna på en poäng idag? Njaäe, kanske ändå tryggare med torsk och fortsatt misär. Nu är det bara att bädda ner sig i soffan och invänta influensan som börjar kittla i halsen. För övrigt är pelletsen fördjäkla dyr och det är dragit i huset som har 100+ år på nacken.
sargad: Jag tror de andra lagen har underskattat Timrå då de var tippad i botten på tabellen. Nu efter uppehållet så har verkligheten kommit ikapp och Timrå börjar sjunka som en sten. Räcker det med 0-5 ikväll eller blir det större förlustsiffror?
Hej, jag är 12 år och bor i Stockholm och jag vill verkligen gå på matchen mot Djurgården i början av December. Min brorsa fick bara en biljett till borta stå, och jag skulle gärna ville gå med honom. Har någon en borta stå biljett ... | Läs mer
Men hoppet är det sista som överger oss, och snart är vi på kvalplats.. precis som vi borde.
Kan man överhuvudtaget hoppas på att lugga indianerna på en poäng idag? Njaäe, kanske ändå tryggare med torsk och fortsatt misär.
Nu är det bara att bädda ner sig i soffan och invänta influensan som börjar kittla i halsen.
För övrigt är pelletsen fördjäkla dyr och det är dragit i huset som har 100+ år på nacken.