The great one: haha.. ja när då? I höstas kanske? Det behövdes inte mer för att journalisten på Aftonbladet skulle påstå att Karlunden i princip blir kvar.. Nu är det väl antagligen Gath eller den som blir ny tränare som också ska ha sina önskemål om vilka som ska stå bredvid han i båset... Vette fan om han är lika imponerad? Karlunden hade väl hand om försvarsmässiga i truppen om jag inte fattat det helt fel.
Det var det här med kravställan. Förlora sista 7 matcherna och sumpa en närmast bergsäker play in-plats men ändå är det inget fiasko enligt Nubben. Det är fan inte en inställning som är ok på elitnivå. Där har vi själva essensen till att vi är den lilla bonnaklubben vi är
Nu är det väl antagligen Gath eller den som blir ny tränare som också ska ha sina önskemål om vilka som ska stå bredvid han i båset... Vette fan om han är lika imponerad?
Karlunden hade väl hand om försvarsmässiga i truppen om jag inte fattat det helt fel.