matsby: Jaså du hade också sånt folk omkring dig. Har under några matcher haft samma jävla gubbjävel som kritiserar TIKspelare hela tiden men igår sa jag stopp. - Om TIK är så jävla dålig i varje match så va fan gör du här då eftersom du hela tiden spyr galla, då böjade idioten gapa om att dom är ju proffs som ska göra mål i varje läge osv. Efter några minuters käftande så frågade jag vilken läkare som skrivit ut honom & då var läktarvåldet nära men han lugnade sig. Sen hörde jag inte ett ont ord om TIK. Blir bara så less på dessa idioter. Visst tycker jag också att vissa spelare är dåliga vissa matcher men inte fan skriker jag rakt ut för det.
Montén Python: Absolut en självklarhet för oss som är duktigt utomsocknes: Är sedan många år guldmedlem och en flitig gäst i den allt bättre TIK-shopen.
Frun (håller på Lakers) frågade för nån månad sen hur många replikor man kan ha. ... | Läs mer
Efter några minuters käftande så frågade jag vilken läkare som skrivit ut honom & då var läktarvåldet nära men han lugnade sig. Sen hörde jag inte ett ont ord om TIK. Blir bara så less på dessa idioter.
Visst tycker jag också att vissa spelare är dåliga vissa matcher men inte fan skriker jag rakt ut för det.