Jag vet hur man ska få bukt med problemet om Hagos o allt skitsnackom honom, ta tjuren vid hornen, gå till Hagos o snacka med honom om TIK Klacken kan skrika: "Ingen seger utan Neger! Hagos Hagos Hagos."
OBS! Jag är ingen rasist men jag ser det ironiska o sarkastiska i det hela mot alla andra klackar o fans som håller på med såna otyg. Men det kanske bara blir värre??
Kollar man runt gör vi en bra silly - hittills. Som exempel plockar Färjestad in en slovak som knappt var topp 50 i inhemska poängligan, Djurgården sägs värva hem Hank the Tank occh Växjö ersätter McLaughlin med Mäntykivi. Vidare har ... | Läs mer
OBS! Jag är ingen rasist men jag ser det ironiska o sarkastiska i det hela mot alla andra klackar o fans som håller på med såna otyg.
Men det kanske bara blir värre??