rådbjer: Är inne lite på samma linje som dig jag, men hoppas att vi kan ta med oss minst en pinne iaf...Kan komma en reaktion nu och vi brukar ju ha så otroligt svårt att spöa Brynäs borta...Tror inte det har hänt sen 1969 eller nått sånt var det....Men kan vi roffa åt oss en pinne har vi gjort det bra.....Forza Timrå..Vägra Kval..Tips: 2-2(3-2 str)
JanneH: Oskar Lindberg är för övrigt den enda center i ligan som har gjort fler poäng än EP. Svårt att snacka bort dom poängen EP stått för denna säsong.
Är inne lite på samma linje som dig jag, men hoppas att vi kan ta med oss minst en pinne iaf...Kan komma en reaktion nu och vi brukar ju ha så otroligt svårt att spöa Brynäs borta...Tror inte det har hänt sen 1969 eller nått sånt var det....Men kan vi roffa åt oss en pinne har vi gjort det bra.....Forza Timrå..Vägra Kval..Tips: 2-2(3-2 str)