Laken: Jag lovar att marknadsavdelningen läser "hockeysnack" och därigenom en av Sveriges mest aktiva gästböcker. Fler gånger har anställd personal varit inne och kommenterat och tagit ner oss på jorden gällande felaktiga rykten. Annars är det en kanal som TIK använder för att "kolla läget". Men tallarna har varit ett stadigt diskutionsämne under många år, medans Örnen är en långsiktig strategi !
Först blir man deprimerad när man får läsa om årets siffror. Fast när jag tänker på vart föreningen var för tio år sedan så tycker jag nog att det har gjorts en jäkla resa! Så lite glad kan man nog vara ändå.
Annars är det en kanal som TIK använder för att "kolla läget". Men tallarna har varit ett stadigt diskutionsämne under många år, medans Örnen är en långsiktig strategi !
Älska TALLAR, men örnen säljer !