HerminatorJr: Apselut. Tycker dock inte att Modins bidrag motiverar en plats i förstafemman. Eller i en andra, om den är tänkt att producera. Hans roll nu är ju att med fysiskt spel bana väg för Hedström/Zetterberg. Du kanske anser att han lyckats på den punkten, jag gör det inte. Skulle mycket hellre se en bra forecheckare/målskytt på denna plats. Såsom Nordgren.
EXPLORERSMÅLAND: Jennifer Engström på X: Timrå har återhämtning/frivillig träning idag (inte match förrän lördag). Hör att Dahlén mår okej och att man är hoppfull för att det inte ska vara allvarligt. Men han ska fortfarande ... | Läs mer
Hans roll nu är ju att med fysiskt spel bana väg för Hedström/Zetterberg. Du kanske anser att han lyckats på den punkten, jag gör det inte. Skulle mycket hellre se en bra forecheckare/målskytt på denna plats. Såsom Nordgren.