RTS: håller med Timrå gjorde en jävligt bra match och en bra kvartsfinalserie. och 3:e-platsen i grundserien finns inte mycket att klaga på.
Otur att Kipper fick influensa med feber lagom till slutspelet. Hade han lyckats pricka in toppformen hade Tik varit vidare till semi. Som Mats Näslund sa i en av kvällblaskorna så hade kanske varit bättre att låtit Kapanen stå i match två så Kipper kunde ladda några dagera efter förkylningen.
Tycker ändå att Kenta gjort en kanonjobb som gjort ett stabilt topplag de tre senaste säsongerna av bottenlaget Timrå.
Niklas Edin: nu när du ändå är här! Först och främst, kanonbra det alla ni gör just nu och framtidsvisionerna! Man älskar drivet som byggs på hela tiden.
Nu till den tråkiga punkten. Som blir ganska komisk med tanke på hur mycket ... | Läs mer
och 3:e-platsen i grundserien finns inte mycket att klaga på.
Otur att Kipper fick influensa med feber lagom till slutspelet.
Hade han lyckats pricka in toppformen hade Tik varit vidare till semi.
Som Mats Näslund sa i en av kvällblaskorna så hade kanske varit bättre att låtit Kapanen stå i match två så Kipper kunde ladda några dagera efter förkylningen.
Tycker ändå att Kenta gjort en kanonjobb som gjort ett stabilt topplag de tre senaste säsongerna av bottenlaget Timrå.