Micke113: Självklart så var jag inte där. Då hade ST haft helt andra rubriker. Jag läser inte ST. När dom släpper ut mig ur den madrasserade cellen så är det konstiga böcker och som gäller. Kan rekomendera boken: Etthundraett sätt att använda en död katt. (Den heter faktiskt så)
Annars håller jag ALLTID med om allt och i kyrkovalet röstar jag på Gud.
Montén Python: Ja, det har gått fyra omgångar och vi bör nog ha en rejäl dos ödmjukhet inför fortsättningen. Alla lag befinner sig i olika delar av sin respektive process, och styrkeförhållandena kan se helt annorlunda ut om en månad.
Jag läser inte ST. När dom släpper ut mig ur den madrasserade cellen så är det konstiga böcker och som gäller. Kan rekomendera boken: Etthundraett sätt att använda en död katt. (Den heter faktiskt så)
Annars håller jag ALLTID med om allt och i kyrkovalet röstar jag på Gud.