kungsbacka: Det känns som ingen i hela timrå har den vilja att ta tag i ngt, alla säger ta det lungt det löser sig vadå löser sig.
Dessutom som hallin sa i intervjun efter matchen. Vi har inga bra spelare idag som zäta och modin. vadå tror spelarna i timrå att de bara är medelmottor bra självförtoende!!!! alla är fan bäst. har man inte den inställingen utan. nej denna kille kan jag inte komma förbi för han är bra och jag är bara en medelmåtta.
KLart som f-n att man inte kan prestera sitt yttersta då.
Först blir man deprimerad när man får läsa om årets siffror. Fast när jag tänker på vart föreningen var för tio år sedan så tycker jag nog att det har gjorts en jäkla resa! Så lite glad kan man nog vara ändå.
Dessutom som hallin sa i intervjun efter matchen. Vi har inga bra spelare idag som zäta och modin. vadå tror spelarna i timrå att de bara är medelmottor bra självförtoende!!!!
alla är fan bäst.
har man inte den inställingen utan. nej denna kille kan jag inte komma förbi för han är bra och jag är bara en medelmåtta.
KLart som f-n att man inte kan prestera sitt yttersta då.