Ni måste ta och fundera på det här med nyförvärv. Med vilken annan tränare som helst så hade vi spelat i kvalserien vart och vartannat år med dom trupper som Timrå haft . Inse att skillnaden är Kenta Johansson och inget annat, de dagen Kenta går så kommer Nubbens inkompetens att visa sig. Det är ett skämt att inte Kenta utsetts till årets tränare än medan en sådan clown som PO Larsson inhämtade priset för en 9:nde plats för Timrå. Hade vi inte haft Kenta så hadse Timrå varit degragerat för länge sedan. Våran viktigaste pjäs är Kenta och jag tycker riktigt synd om honom som får "resten som man sa i skolan" att jobba med.
Peja: Allt kring det önskemålet handlar ju om logistik och närheten till faciliteter. I en perfekt värld vore Timrå huvudorten med allt vad det innebär i form av nöjesliv, hotell och kommunikationer inom gångavstånd från arenan och ... | Läs mer
Med vilken annan tränare som helst så hade vi spelat i kvalserien vart och vartannat år med dom trupper som Timrå haft .
Inse att skillnaden är Kenta Johansson och inget annat, de dagen Kenta går så kommer Nubbens inkompetens att visa sig.
Det är ett skämt att inte Kenta utsetts till årets tränare än medan en sådan clown som PO Larsson inhämtade priset för en 9:nde plats för Timrå.
Hade vi inte haft Kenta så hadse Timrå varit degragerat för länge sedan.
Våran viktigaste pjäs är Kenta och jag tycker riktigt synd om honom som får "resten som man sa i skolan" att jobba med.
Kenta Johansson alltid en ikon for ever.