Helg Ernest: vem kan säga att nån annan är en supporter??? jag står inte i klacken numera, och det är bara för att jag växt ifrån det känns det som. men är jag mindre supporter för det?
det kan inte heller mätas i hur mycket Timråprylar man har på sig heller. Utan man bestämmer var och en hur mycket supporter man är eller vill vara, alla som betalar sig för att se timrå spela är en supporter..
Hur mycket supporter man är kan man själv se i hur känslomässigt engagerad man är...
JonteD: Då jag är medlem har jag precis mailat till valberedningen ([email protected]) och nominerat Jonas Torines till posten som ny ordförande. Om det är fler medlemmar som tycker som jag så följ gärna mitt exempel för att öka ... | Läs mer
det kan inte heller mätas i hur mycket Timråprylar man har på sig heller.
Utan man bestämmer var och en hur mycket supporter man är eller vill vara, alla som betalar sig för att se timrå spela är en supporter..
Hur mycket supporter man är kan man själv se i hur känslomässigt engagerad man är...