RocknRolf2: Alltså han som är programledare, alltså inte sk. Expert som Virusäcklet är...är bra tycker jag. Alltid positiv och glad, kommenterade när Gefle kvitterade mot GIF Sundsvall på Idrottsparken...därav har jag ett minne ifrån att han är bra kommentator :)
Men Virus, nej, det värsta var när han kommenterade Timrå-Brynäs.... och Brynäs slår sin 10:e icing, och den andra kommentatorn sa, oj va Brynäs slår massa icing. Nej men det är jättebra av Brynäs, de följer sin plan, och sitt spel....hahahah daaah, vakna karljaevel :)
Alla till Ladan i morgon! Nu sluter vi upp oavsett hur besviken man är på vissa individer och på Nubben och hans tvivelaktiga ”livstidskontrakt” strösslade med guld och diamanter. Oavsett hur besviken vi är på Backlund, styrelse eller ... | Läs mer
Men Virus, nej, det värsta var när han kommenterade Timrå-Brynäs....
och Brynäs slår sin 10:e icing, och den andra kommentatorn sa, oj va Brynäs slår massa icing. Nej men det är jättebra av Brynäs, de följer sin plan, och sitt spel....hahahah daaah, vakna karljaevel :)