Helg Ernest: Ernest! - Jag tillhör också en av dom som retat mej på Ernies verbala tjurighet, vissa gånger. Men efter att ha läst hans senaste inlägg, där han förklarar varför han "går igång" ibland - så gör du det väldigt enkelt för dej att avfärda honom som ett bortskämt ensambarn.
Varför gnälla och måla hin håle på väggen innan man sett vilka som kommer in?! Ett namn hit och ett namn dit och hela HS går bananas och ska lyncha Nubben vid närmsta träd. Kan vi för bövelen lugna oss innan vi sett truppen för 26/27?! Läs mer
Men efter att ha läst hans senaste inlägg, där han förklarar varför han "går igång" ibland - så gör du det väldigt enkelt för dej att avfärda honom som ett bortskämt ensambarn.