Frella: Lite oroväckande att inte Timrå själv går ut och redogör för hur det ser ut med skadorna, läste oxå att pärssinen är på is nu, har oxå hört att det inte är så bra med hans ljumskar så det kanske måste till ett ingrepp och då blir han borta väldigt länge. Hoppas dock att det inte stämmer.
Zäta75: Inte fan ska vi lägga pengarna på en till breddforward, tycker jag. Han kommer inte komma hit och spetsa till något, tror folk blir blind för att han fick ett NHL-kontrakt ifrån absolut ingenstans. Han var fan en Walli-Light ... | Läs mer
Lite oroväckande att inte Timrå själv går ut och redogör för hur det ser ut med skadorna, läste oxå att pärssinen är på is nu, har oxå hört att det inte är så bra med hans ljumskar så det kanske måste till ett ingrepp och då blir han borta väldigt länge.
Hoppas dock att det inte stämmer.