Per HApps: Pausunderhållningen? Alla går ju o pinkar o dricker lite Java.
Hade vi inte en härligt fin kråka som dansade en säsong på isen? Vart tog den fina underhållningen vägen? El. den här nissen som låg på ismaskinen o drog på strängarna på sin gura o sjöng? Man har ju provat en div. fina högkvalitativa underhållningsförsök, men det passade inte den kräsna Timråpubliken.
Jag har en del förslag högkvalitativa förslag på underhållning, men jag har en misstanke om att det inte tas på allvar, vilket nog är rätt misstänkt!
FrOllik: 54 i taket? Det dröjer förhoppningsvis. Det blir nog efter karriären och när hans skridskor legat på hyllan ett tag. Sedan borde nog Zätas nr 20 bli nästa i raden att hissas. 🙄 Man bör däremot hissa spelare i tid. Inte vänta ... | Läs mer
Hade vi inte en härligt fin kråka som dansade en säsong på isen? Vart tog den fina underhållningen vägen? El. den här nissen som låg på ismaskinen o drog på strängarna på sin gura o sjöng?
Man har ju provat en div. fina högkvalitativa underhållningsförsök, men det passade inte den kräsna Timråpubliken.
Jag har en del förslag högkvalitativa förslag på underhållning, men jag har en misstanke om att det inte tas på allvar, vilket nog är rätt misstänkt!