mikenomad: Visst kan det vara så. Men tycker ändå det låter lite knepigt. Nu är det väl som du säger bara någon enstaka dag och i det stora hela så spelar nog inte en spelares deltagande eller ej i två matcher någon roll.
Skall hur som helst bli väldigt roligt nu när dessa herrar kommer. Vilka har gjort fynden och vilka har fått de som floppar.
Timrås läkare talar ut ************************************************************** Det allra största frågetecknet efter genrepet är förstås kaptenen Anton Lander. Han klev av skadad och enligt sportchefen Kent Norberg har han ... | Läs mer
Nu är det väl som du säger bara någon enstaka dag och i det stora hela så spelar nog inte en spelares deltagande eller ej i två matcher någon roll.
Skall hur som helst bli väldigt roligt nu när dessa herrar kommer. Vilka har gjort fynden och vilka har fått de som floppar.