Tvåtallar: Det saknas en allvarlig tanke bakom utrymmena, ena stunden går man i en vettig korridor för att helt plötsligt befinna sig i en kö för att ta sig kring en kurva. Toaletterna.. Alkohol som mer och mer blir en inkomst för klubbarna är inte förenlig med era branter till läktare. Estetiskt osmaklig i mina ögon. Ni har inte loger, restauranger osv som kommer generera dem inkomster som ni behöver. Var dit med en släkting som sitter i rullstol, och handikappläktarna var bra, men handikapp toaletten.. suck. Den han blev hänvisad till var bakom en lång korvkö, och dessutom var moralen låg bland tikarna, eller så har ni en väldigt stor andel supportrar som anser er handikappade vilket förvisso inte skulle förvåna.
Jag undrar om vi inte ibland glömmer bort att vi har ett motståndarlag på andra sidan som inte vill att Timrås stjärnor ska åka 8or runt dom. Kan det vara så som Leksands huvudtränare sa inför matchen, att EP och Dahlén är bra ... | Läs mer
Var dit med en släkting som sitter i rullstol, och handikappläktarna var bra, men handikapp toaletten.. suck. Den han blev hänvisad till var bakom en lång korvkö, och dessutom var moralen låg bland tikarna, eller så har ni en väldigt stor andel supportrar som anser er handikappade vilket förvisso inte skulle förvåna.