Äh, seriöst: en sån här förlust kan jag ta då och då. Allt studsade Modos väg. Allt. Samtidigt hade Backlund en av sina sämre dagar och Krizan stod på huvudet (för att citera RR2:s favvokommentator). Tyckte att arbetsinsatsen var helt ok, men skärpan i BP klandervärd. Eloge också till att man verkligen försökte tiden ut. Bryt ihop och kom igen!
Det har varit mycket negativt snack på slutet (med all rätt). Men nu har vi 5 av 6 matcher på hemmais med start ikväll med klassikermötet mot Brynäs. Nu måste vi supportar sluta upp och ge allt dessa hemmatcher. Tar vi 4 segrar av ... | Läs mer
Tyckte att arbetsinsatsen var helt ok, men skärpan i BP klandervärd. Eloge också till att man verkligen försökte tiden ut.
Bryt ihop och kom igen!