General_Moisio: Ja en 3poängare skulle smaka mums nu! efter allt skriveri och spekulationer som varit den sista tiden,det är nästan som om man tappat suget efter hockeyn,men nu börjar det pirra lite,jag kräver inte vinst på torsdag men det skulle sitta som en smäck med 3pinnar på torsdagkväll.
Först blir man deprimerad när man får läsa om årets siffror. Fast när jag tänker på vart föreningen var för tio år sedan så tycker jag nog att det har gjorts en jäkla resa! Så lite glad kan man nog vara ändå.
och spekulationer som varit den sista tiden,det är nästan som om man tappat suget efter hockeyn,men nu börjar det pirra lite,jag kräver inte vinst på torsdag men det skulle sitta som en smäck med 3pinnar på torsdagkväll.