1150x200-brynasbanner.jpg

Brynäs IF

SHL · 778436 inlägg · 7967 ämnen

Inlägg: 1680448

Sv: A proposito de nada
BIF96: Nä hoppas inte det för han kommer kosta...

Skulle svida i kassan. Dessutom ingen Bulanspelare...

Svarskommentarer

Sv: A proposito de nada
bradberry: vad äre där för stuntsnack?? Nicky D är väl ändå urtypen för Bulan hockey!! Rivig, avig, oöm, småful.. dessutom en måltjuv av rang, som nu alla gnällt om år efter år att vi saknat. Att han känner till Gävle som stad ser ju iaf inte jag som en nackdel! JOBBA BZ, RO HEM NICKY D, RYNO OCH NÅN TILL SÅ ÄR JAG MER ÄN NÖJD! Ni som snackar om Thoresen kan bara sluta drömma!! Finns inte en chans att han lirar i Brynäs nästa säsong.

Sv: A proposito de nada
bradberry: Vad är en Bulanspelare?
Är Sweatt eller Rödin Bulanspelare?

Sv: A proposito de nada
bradberry: ja, vad kostar inte han..?

Att tänka på innan du skriver inlägg:
- Vänligen notera och respektera Hockeysnacks regler.
- Moderatorerna kommer att vara extra uppmärksamma på regelbrott som personangrepp, olämpligt språkbruk (t.ex könsord) och hot.
- Personangrepp gäller inte bara andra forumanvändare utan även spelare, ledare, domare etc.
- Om en skribent skriver ett inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att få en varning.

- Om en skribent skriver flera inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att bli avstängd från att skriva i Brynäsboken under en viss tidsperiod.

- Om en avstängd användare återkommer under nytt användarnamn kommer det resultera i en permanent avstängning av det nya kontot.
- Om en skribent skriver fler än 5 inlägg under samma dag kan denne stängas av för spam om inläggsmönstret är av spamkaraktär.

- Motståndarfans som kommer in och hetsar under match kommer tilldelas matchstraff på en dags avstängning.

- Klagomål och ifrågasättanden om modereringen i gästböckerna skall inte förekomma på Hockeysnack och raderas omedelbart av tillgänglig moderator. Att bryta mot denna regel kan innebära avstängning från gästboken. 

- Moderatorerna ger alltid skribenterna chansen att editera inlägg i 5 minuter.

Sv: A proposito de nada
havre: Amen, jag fattar inte att han får hållas med den typen av inlägg. Så jävla hemskt att killen sitter och hittar på sånt om en Brynäsare. Skulle det vara sant så är det även i det fallet jäkligt illa att sitta och sprida det här.
  • 0x40-hv71logosvg.png Senast: Förlust mot HV71
    Monitor ERP Arena, 3-4 (0-1,1-2,2-0,0-1)