1150x200-brynasbanner.jpg

Brynäs IF

SHL · 778428 inlägg · 7967 ämnen

Inlägg: 2436764

Sv: A proposito de nada
Har någon mer tänkt på att Björninen i princip alltid får en varning vid tekningatillfällen? Vad beror det på?

Svarskommentarer

Sv: A proposito de nada
Thellen: Har för mig att Granqvist och blev foulad på sin tid så det kanske är nåt med bra tekarr, de är bra för de ligger på gränsen till regelrätt spel

Sv: A proposito de nada
Thellen: Björninen har tekat sönder LHC

Sv: A proposito de nada
Thellen: För att linjedomaren håller i pucken för länge och väntar på att nån ska göra fel. Björninen har väl dåligt tålamod 😬

Se på fan. Ett PP. Inte ens Nord kunde blunda där…

Att tänka på innan du skriver inlägg:
- Vänligen notera och respektera Hockeysnacks regler.
- Moderatorerna kommer att vara extra uppmärksamma på regelbrott som personangrepp, olämpligt språkbruk (t.ex könsord) och hot.
- Personangrepp gäller inte bara andra forumanvändare utan även spelare, ledare, domare etc.
- Om en skribent skriver ett inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att få en varning.

- Om en skribent skriver flera inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att bli avstängd från att skriva i Brynäsboken under en viss tidsperiod.

- Om en avstängd användare återkommer under nytt användarnamn kommer det resultera i en permanent avstängning av det nya kontot.
- Om en skribent skriver fler än 5 inlägg under samma dag kan denne stängas av för spam om inläggsmönstret är av spamkaraktär.

- Motståndarfans som kommer in och hetsar under match kommer tilldelas matchstraff på en dags avstängning.

- Klagomål och ifrågasättanden om modereringen i gästböckerna skall inte förekomma på Hockeysnack och raderas omedelbart av tillgänglig moderator. Att bryta mot denna regel kan innebära avstängning från gästboken. 

- Moderatorerna ger alltid skribenterna chansen att editera inlägg i 5 minuter.

Sv: A proposito de nada
Zzz:
Men det är ju hittepå. Inte fan går Christians närmaste släkt och skvallrar om psykisk ohälsa till en random pleb på golfbanan och ingen som hade haft så nära kontakt med familjen hade sagt det här. Pettis är mytoman.
  • 0x40-hv71logosvg.png Senast: Förlust mot HV71
    Monitor ERP Arena, 3-4 (0-1,1-2,2-0,0-1)