1150x200-brynasbanner.jpg

Brynäs IF

SHL · 778421 inlägg · 7967 ämnen

Inlägg: 2497032

Sv: Alla Helvetes Kval
AW-M89: vadå lägg av. Ove Molin kommer inte fixa detta. Har aldrig sett ett sämre Brynäs. Om inget är brutet med Manner än så ska han tillbaka på lördag! Skiter fullständigt i om det hånas i Aftonbladet. Någon annan ska in i båset nu!

Svarskommentarer

Sv: Alla Helvetes Kval
Bulten:

hur har denna scenförändring kunnat ske, att MIF spelar som ett slutspelslag och BIF som stryklag i allsvenskan, hur går sådant här egentligen till eller går MIF på något drogliknande preparat ??

Sv: Alla Helvetes Kval
Bulten: Manner har flyttat ur lägenheten och åkt hem till familjen.
Tror du på allvar att det skulle funka att lägga sig platt och be på sina bara knän om att ta tillbaka honom?

Manner får kicken utan att spelarna rådfrågats för första gången på 6 år och då ser det ut som kattskit

Att tänka på innan du skriver inlägg:
- Vänligen notera och respektera Hockeysnacks regler.
- Moderatorerna kommer att vara extra uppmärksamma på regelbrott som personangrepp, olämpligt språkbruk (t.ex könsord) och hot.
- Personangrepp gäller inte bara andra forumanvändare utan även spelare, ledare, domare etc.
- Om en skribent skriver ett inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att få en varning.

- Om en skribent skriver flera inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att bli avstängd från att skriva i Brynäsboken under en viss tidsperiod.

- Om en avstängd användare återkommer under nytt användarnamn kommer det resultera i en permanent avstängning av det nya kontot.
- Om en skribent skriver fler än 5 inlägg under samma dag kan denne stängas av för spam om inläggsmönstret är av spamkaraktär.

- Motståndarfans som kommer in och hetsar under match kommer tilldelas matchstraff på en dags avstängning.

- Klagomål och ifrågasättanden om modereringen i gästböckerna skall inte förekomma på Hockeysnack och raderas omedelbart av tillgänglig moderator. Att bryta mot denna regel kan innebära avstängning från gästboken. 

- Moderatorerna ger alltid skribenterna chansen att editera inlägg i 5 minuter.

Sv: A proposito de nada
Zzz:
Men det är ju hittepå. Inte fan går Christians närmaste släkt och skvallrar om psykisk ohälsa till en random pleb på golfbanan och ingen som hade haft så nära kontakt med familjen hade sagt det här. Pettis är mytoman.
  • 0x40-hv71logosvg.png Senast: Förlust mot HV71
    Monitor ERP Arena, 3-4 (0-1,1-2,2-0,0-1)