1150x200-brynasbanner.jpg

Brynäs IF

SHL · 778601 inlägg · 7967 ämnen

Inlägg: 2647027

Sv: A proposito de nada
Men när klubborna är överallt samt hänger på Rödin då skiter domarna i att blåsa.....

Svarskommentarer

Sv: A proposito de nada
Forsberg 1978: Game over. Bra jobb boys!

Sv: A proposito de nada
Syns ju vilka zebrorna gullar med ikväll ivf.
Larsson ser ut som han är i fel postnummer ikväll.

Sv: A proposito de nada
Forsberg 1978: håller med, men ett sätt att lösa det är ju att passa pucken ibland...

Sv: A proposito de nada
Forsberg 1978: Man måste kasta sig lite för att få med sig.

Sv: A proposito de nada
Forsberg 1978: Rödin kan ha 3 klubbor som sitter i byxlinningen utan att nått är fel

Att tänka på innan du skriver inlägg:
- Vänligen notera och respektera Hockeysnacks regler.
- Moderatorerna kommer att vara extra uppmärksamma på regelbrott som personangrepp, olämpligt språkbruk (t.ex könsord) och hot.
- Personangrepp gäller inte bara andra forumanvändare utan även spelare, ledare, domare etc.
- Om en skribent skriver ett inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att få en varning.

- Om en skribent skriver flera inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att bli avstängd från att skriva i Brynäsboken under en viss tidsperiod.

- Om en avstängd användare återkommer under nytt användarnamn kommer det resultera i en permanent avstängning av det nya kontot.
- Om en skribent skriver fler än 5 inlägg under samma dag kan denne stängas av för spam om inläggsmönstret är av spamkaraktär.

- Motståndarfans som kommer in och hetsar under match kommer tilldelas matchstraff på en dags avstängning.

- Klagomål och ifrågasättanden om modereringen i gästböckerna skall inte förekomma på Hockeysnack och raderas omedelbart av tillgänglig moderator. Att bryta mot denna regel kan innebära avstängning från gästboken. 

- Moderatorerna ger alltid skribenterna chansen att editera inlägg i 5 minuter.

Sv: A proposito de nada
Jan Grismöbel:
Skojar du?
Ni har ju nästan hela laget klart.
Som jag förstår Alcén är målvaktssidan klar och på backsidan ska det tillkomma en back (som också egentligen är klar). Det är typ bara ett par forwards som saknas och så är ... | Läs mer
  • 0x40-hv71logosvg.png Senast: Förlust mot HV71
    Monitor ERP Arena, 3-4 (0-1,1-2,2-0,0-1)