Att tänka på innan du skriver inlägg:
- Vänligen notera och respektera Hockeysnacks regler.
- Moderatorerna kommer att vara extra uppmärksamma på regelbrott som personangrepp, olämpligt språkbruk (t.ex könsord) och hot.
- Personangrepp gäller inte bara andra forumanvändare utan även spelare, ledare, domare etc.
- Om en skribent skriver ett inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att få en varning.
- Om en skribent skriver flera inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att bli avstängd från att skriva i Brynäsboken under en viss tidsperiod.
- Om en avstängd användare återkommer under nytt användarnamn kommer det resultera i en permanent avstängning av det nya kontot.
- Om en skribent skriver fler än 5 inlägg under samma dag kan denne stängas av för spam om inläggsmönstret är av spamkaraktär.
- Motståndarfans som kommer in och hetsar under match kommer tilldelas matchstraff på en dags avstängning.
- Klagomål och ifrågasättanden om modereringen i gästböckerna skall inte förekomma på Hockeysnack och raderas omedelbart av tillgänglig moderator. Att bryta mot denna regel kan innebära avstängning från gästboken.
- Moderatorerna ger alltid skribenterna chansen att editera inlägg i 5 minuter.
Gemensamt för samtliga är att de är rightare, grymma på rören, passnings- och spelskickliga. Själv skulle jag dock först försöka med Jack Ahcan, småvuxen leftare som öser in poäng i pp och dominerar på offensiva blå. När jag gör en sökning på "spelskicklig, skridskostark och pp-specialist i AHL", dyker han alltid upp. Lär dock kosta en slant (minst 300 papp i månaden).
www.eliteprospects.com/player/410616/maxence-guenette
www.eliteprospects.com/player/201878/jack-thompson
www.eliteprospects.com/player/128256/nikolas-brouillard