1150x200-brynasbanner.jpg

Brynäs IF

SHL · 765409 inlägg · 7967 ämnen

Inlägg: 982582

Sv: A proposito de nada
Metal Guru: Du har fel!
Stödet härinne bidrar inte till ett jävla skit. Jag kan registrera mej som morasupporter och skriva vad skit som helst härinne. Vad har det med stöd till Brynäs att göra?

Stödet ger betalande brynäsare på läktarna, betalande sponsorer eller en kepsköpande unge. Inte nån som sitter härinne å viskar "heja Brynäs" varje tisdag, torsdag, lördag. Oavsett om Brynäs håller på att bli levande begravd.

Kul att du riktar uppmaningen att acceptera andras sätt att stötta till mej. Rikta den till tomten som tycker att folk med annan åsikt är "tragiska gnällkärringar med gamnackar".

Jag trodde det här var ett forum där det var möjligt att tycka. Inte att nån jävla tomte ska tala om för mej vad jag ska tycka.