LL: De verkar bestämda att riktigt sätta dit honom, när de dessutom lämnat över sitt bevismaterial till Scotland Yard. Följetongen fortsätter idag, deprimerande läsning.
Det finns ingen användare som heter nectis
Ren som snö?
726698 · Nästa » Till forumet
Sv: Ren som snö?
Paddan: det där får Expressens artiklar om Persbrant att framstå som rätt oskyldiga... Engelsk press är inte som svensk, det kan vi återigen konstatera :-)
Sv: Ren som snö?
Friman SR: Den här rubriken tycker jag passade för följande lilla historia från Daily Mirror. Tala om utlämnande av uppgifter om en kändis drogvanor.
Sv: Ren som snö?
Metal Guru: Fel... Keef hade kutat på 9.00 för länge sen...;.) helt odopad som alltid....
Sv: Ren som snö?
Per HApps:
Att hade Keithan också haft dopingpolisen efter sig hade han också kutat på 9.76
Sv: Ren som snö?
Per HApps: Keith Richards är ren som snö.... Han råkade bara se en cocosnöt vid 62-års ålder som han ville ta ner likt en apa i en palm... Sen ramlade han huvudstupa och fick en liten blödning i skallen och hela världens skandal press med The Sun spetsen ylade....... Men Keith han. han e ren som snö han... möjligtvis kan han tydligen rättsomdetär suckta efter cocosnötter på sju meters höjd, helt normalt för en man i hans ställning.... Balcolabbet har väl inget att göra med att Keith klättrade upp i en palm vid 62-års ålder?? Keith går ju inte på några droger... Fasen, jag skulle vara glad om jag ens tänkte tanken cocosnöt vid 62-års ålder....hehe
Roch'n'roll........;-)
Roch'n'roll........;-)
