Lulekickan: om du nu tycker att det blir för tungt läsa så drar jag ner på förk på..lueås..gästb.=säker på att du kan tyda dessa,jag hajar ju dina i detta i ditt senaste.men då du klagat så många ggr måste detta varit ett problem för dig ändå,på andra klubbars forum verkar ingen bry sig-----men vi=ju alla olika.
Vilket av följande alternativ bör en klubb i SHL helst undvika?
Att försöka lura till sig andra klubbars talanger genom att i lönndom kontakta pojkar ända ned i 12-13-årsåldern?
38% (22)
Att offentliggöra information som i efterhand visar sig vara falsk och att klubben mycket väl visste om det när lögnerna spreds?
26% (15)
Att utse en lagkapten som offentligt proklamerat att han fuskar och gång efter annan visas bryta mot regler och stängas av?
21% (12)
Att vägra gratulera en vinnande motståndare och bara skylla förluster på domarna, tur eller att ens eget lag är "nedtränade" eller inte riktigt "ville vinna"?